تخفیف ویژه دوره های یوکسیم از عید قربان تا غدیر

آموزش موشن گرافیک افتر افکت (+30 پروژه) after effects motion graphics

ویدیوهای پیش نمایش : پیش نمایش

مهران موسوی هستم با دوره آموزش موشن گرافیک افتر افکت (After Effects). در این دوره ما بیش از 30 پروژه واقعی را با هم کار می کنیم که به شما کمک می کند موشن گرافیک را به راحتی یاد بگیرید.

پروژه های آموزش داده شده در این دوره الهام گرفته از سفارشات واقعی هستند. سفارشاتی که من طی این سال ها دریافت کرده و انجام داده ام.

با یادگیری این دوره شما با بسیاری از بخش های افتر افکت آشنا می شوید و نحوه طراحی موشن گرافیک را بصورت حرفه ای یاد می گیرید. حتی قادر خواهید بود بسیاری از تبلیغات موشن گرافیکی که در وب سایت ها، کانال ها یا شبکه های تلوزیونی می بینید را به راحتی طراحی کنید و نحوه ساخت افکت های هر یک از این تبلیغات را تشخیص دهید.

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک به طراحی های متحرک گفته می شود. ویدیو های انیمیشنی که از ترکیب صدا، تصویر یا طرح های گرافیکی ساخته شده اند. موشن گرافیک را با نرم افزار های مختلفی می توان کار کرد، اما محبوب ترین آن ها نرم افزار افتر افکت است. در این دوره شما بطور حرفه ای موشن گرافیک در افتر افکت را یاد می گیرید.

کسب درآمد با موشن گرافیک

کسب درآمد و بازار تبلیغات موشن گرافیک

ساخت ویدیو های تبلیغاتی، تماماً از طریق نرم افزار افتر افکت قابل انجام است. در واقع 90 درصد تبلیغات ویدیویی که در مکان های مختلف مشاهده می کنید با نرم افزار افتر افکت ساخته می شوند.

با یادگیری موشن گرافیک در این نرم افزار نگاه شما به این تبلیغات تغییر می کند. خود تشخیص خواهید داد که از طریقی در این نرم افزار طراحی شده اند و قادر خواهید بود همان افکت ها را انجام دهید.

بازار تبلیغات همیشه خوب است و بسیاری از شرکت ها هزینه های بسیار بالایی برای جذاب تر شدن تبلیغات خود می کنند. تمام شرکت ها و کسب و کار ها برای تبلیغات ویدیویی خود به فردی نیاز دارند که نحوه طراحی این ویدیو های تبلیغاتی را بداند. اینجاست که شما می توانید در این بازار بزرگ قدم بگذارید و با نمونه کار های خود، خود را به این شرکت ها معرفی کنید.

نیازی به آشنایی قبلی با افتر افکت است؟

هم بله هم خیر! اگر آشنایی قبلی داشته باشید و کمی با این نرم افزار کار کرده باشید خوب است و یادگیری این دوره برای شما آسان تر می شود. اما با این حال اگر تابحال هم با نرم افزار افتر افکت کار نکرده اید، می توانید این دوره را یاد بگیرید. فقط کافیست در کنار من تمام کار هایی که انجام می دهم را انجام دهید و اگر جایی به مشکل بر خوردید، در بخش پرسش و پاسخ همین صفحه از من بپرسید تا شما را راهنمایی کنم.

اگر می خواهید یادگیری این دوره برای شما آسان تر شود، ابتدا دوره آموزش مقدماتی افتر افکت منتشر شده در سایت ما را مشاهده کنید.

فصل شروع : درباره دوره موشن گرافیک افتر افکت

دوره آموزش موشن گرافیک

در این فصل ما کار خود را با توضیح موشن گرافیک شروع می کنیم. مطمئن شوید که فایل های لازم را پس از ثبت نام در دوره از همین صفحه دانلود می کنید.

فصل 1 : طراحی پروفایل شخصی (3 پروژه)

آموزش موشن گرافیک افتر افکت

در اولین فصل سه طرح پروفایل شخصی برای خود خواهید ساخت. تصویر، نام، حرفه و اطلاعات تماس بصورتی زیبا که بتوانید در ویدیو ها و پروژه های خود قرار دهید. در این فصل برای ساخت پروفایل ها از افکت های ساده و مختلفی استفاده می کنیم که می توانید کار با بسیاری از پنل های مهم افتر افکت را یاد بگیرید.

مطمئن بشید که در این فصل از تصویر و اطلاعات خود برای تمرین استفاده می کنید تا اولین پروژه ها انگیزه ای برای ادامه و فعالیت بیشتر باشد.

فصل 2 : متحرک سازی آیکون های آماده (9 پروژه)

متحرک سازی و انیمیشن آیکون در افتر افکت

در این فصل به شما آموزش می دهم که چطور آیکون های آماده و ثابت را متحرک کنید و انیمیشن های زیبایی را ایجاد کنید. آیکون هایی که در این فصل استفاده می کنیم، آیکون های رایگان و آماده هستند که در وب سایت های مختلف برای دانلود قرار گرفته اند. 9 آیکون را با هم متحرک سازی می کنیم و یاد خواهید گرفت که چطور برای هر آیکون که در وب مشاهده می کنید یک انیمیشن در ذهن خود بسازید و آن را بروی آیکون پیاده کنید.

این فصل برای ایجاد خلاقیت بیشتر در ذهن شماست. وقتی وارد بازار کار می شوید، مشتریان زیادی هستند که می خواهند لوگو خود را با انیمیشنی اختصاصی متحرک کنند. اینجاست که ذهن شما باید قادر به تشخیص بهترین انیمیشن برای لوگو آن ها باشد. چراکه مشتری ها خود تجربه کافی در زمینه طراحی ندارند و از شما انتظار دارند که بهترین انیمیشن را برای لوگوی آن ها در نظر بگیرید.

متحرک سازی آیکون های آماده تمرین بسیار خوبی است که می تواند شما را برای اینگونه شرایط آماده کند.

برای هر آیکونی که در این فصل کار می شود خود نیز فکر کنید و انیمیشنی متفاوت را بر روی آن ها اعمال کنید.

فصل 3 : متحرک سازی طرح های وکتور (4 پروژه)

آموزش موشن گرافیک وکتور در افتر افکت

بسیاری مواقع شما نیاز دارید که طرح های آماده را متحرک سازی کنید و در انیمیشن های خود استفاده کنید. ممکن است در کار بروی پروژه ای مشتری از شما بخواهد طرحی ثابت را برای انیمیشن استفاده کنید. اینجا باید بدانید که چطور طرح های ثابت را جدا کنید تا به هر یک از اشیاء داخل طرح انیمیشن خاص خود را دهید.

در این فصل چند طرح آماده و رایگان را دانلود می کنیم و با جداسازی اجزای داخلی این طرح ها، به متحرک سازی هر یک از آن ها می پردازیم. برای جدا سازی یا باید فایل فتوشاپ لایه باز داشته باشیم یا یک فایل وکتور که خود بصورت لایه باز در ایلوستریتور قابل ویرایش است.

ما برای این آموزش ها از طرح های وکتور استفاده می کنیم، چرا که هم کیفیت بیشتری دارند و هم در هر سایزی می توانید در ویدیو خود استفاده کنیم.

در این فصل یاد می گیرید که چطور یک طرح ثابت میز کار را متحرک کنید، چطور برای یک جزیره انیمیشن دریا ایجاد کنید و چطور چهره شخصیت های کارتونی را متحرک کنید و آن ها را به حرکت در آورید.

فصل 4 : ساخت زیرنویس های تبلیغاتی (3 پروژه)

آموزش ساخت زیرنویس تبلیغاتی subtitle ads

حتما شما هم زیرنویس های تبلیغاتی که در تلوزیون نمایش داده می شوند را مشاهده کرده اید. هنگام پخش فوتبال یا فیلم، در پایین صفحه تلوزیون انیمیشن های متحرکی که حاوی متن های تبلیغاتی، یا معرفی برنامه های دیگر هستند، نمایش داده می شوند.

در این فصل ساخت این زیرنویس ها را به شما آموزش می دهم. روی 3 طرح زیرنویس کار خواهیم کرد و با استفاده از ماسک ها (Mask) در افتر افکت این طراحی ها را انجام می دهیم.

فصل 5 : طراحی افکت حرفه ای Circle Burst در 5 پروژه

آموزش افکت Circle Burst موشن گرافیک افتر افکت

Circle Burst یکی از محبوب ترین افکت هایی است که همیشه در موشن گرافیک استفاده می شود. افکتی که شکلی بصورت منور بروی صفحه پخش می شود. ما می توانیم این شکل ها را در ده ها حالت مختلف استفاده کنیم.

در این فصل به شما آموزش می دهم که چطور با شکل های مختلف این افکت زیبا را ایجاد کنید، چطور بصورت تصادفی در پنجره تایم لاین حالت های مختلف آن را ایجاد کنید و چطور سایر افکت ها را به آن اضافه کنید.

فصل 6 : ساخت پیش نمایش و راهنمای یک وب سایت (1 پروژه)

ساخت پیش نمایش سایت در افتر افکت

در این فصل یک پیش نمایش یا راهنما برای وب سایت یوکسیم ایجاد می کنیم. فرض کنید بخواهید در بخش راهنمای وب سایتی ویدیو آموزش ثبت نام را قرار دهید، یا پیش نمایش یک وب سایتی که طراحی کرده اید را نشان دهید، یا یک ویدیو تبلیغاتی از یک وب سایت بسازید. در چنین مواقعی می توانیم با گرفتن اسکرین شات از صفحات مدنظر خود آن ها را در افتر افکت متحرک کنیم و مرحله به مرحله تصاویر را با ایجاد انیمیشن ماوس و کلیک بروی قسمت های مختلف نشان دهیم.

در این فصل نحوه تهیه اسکرین شات از سایت و ایجاد انیمیشن این پیش نمایش را به شما آموزش می دهم.

فصل 7 : ساخت پیش نمایش یک اپلیکیشن (1 پروژه)

ساخت پیش نمایش اپلیکیشن در افتر افکت

این بار از یک گرافیک اپلیکیشن طراحی شده توسط Adrian Chiran استفاده خواهیم کرد و پیش نمایشی تبلیغاتی یا آموزشی از یک اپلیکیشن ایجاد کنید. اینبار تفاوت کار ما این است که پیش نمایش را داخل صفحه یک گوشی نشان می دهیم.

در این فصل به شما آموزش می دهم که چطور تصویر مناسب از یک گوشی را پیدا کنید و در کنار اسکرین شات های اپلیکیشن، هر یک را برای متحرک سازی آماده می کنیم. سپس در نرم افزار افتر افکت شروع به ساخت پیش نمایش از اسکرین شات ها در داخل صفحه گوشی می کنیم.

اینجا دیگر مانند فصل قبل که ساخت پیش نمایش وب سایت بود، نمی توانیم از آیکون ماوس برای جابجایی به صفحات مختلف استفاده کنیم و باید روشی دیگر را پیش بگیریم!

فصل 8 : آموزش دوربین سه بعدی افتر افکت (3D Camera)

آموزش دوربین سه بعدی افتر افکت

دوربین 3D افتر افکت یکی از مهم ترین بخش های این نرم افزار است. دوربین افتر افکت می تواند کار شما را در طراحی بسیاری از ویدیو ها آسان تر کند. ما با استفاده از قابلیت After Effects 3D Camera می توانیم در فضایی سه بعدی هر طرحی را که می خواهیم قرار دهیم و با یک یا چند دوربین از جهات مختلف شروع به فیلم برداری از طراحی خود کنیم.

در واقع نمای دید خود به فضای کار را تغییر دهیم و به هر حالتی که می خواهیم این نما را کنترل کنیم.

در این فصل از ساخت یک لایه دوربین در افتر افکت شروع می کنیم و نحوه انجام تنظیمات مختلف آن را به شما آموزش می دهم. از نما های مختلف دوربین را مشاهده و موقعیت و نحوه حرکت آن را تعیین می کنیم.

فصل 9 : اسپکتروم یا اکولایزر صدا در افتر افکت - Audio Spectrum در 4 پروژه

آموزش موج صدا Audio Spectrum افتر افکت

در این فصل یاد می گیرید که چطور یک Audio Spectrum یا Audio Equalizer برای فایل های صوتی بسازید. Audio Spectrum با صدایی که شما انتخاب می کنید هماهنگ می شود و بصورت تصویری فرکانس بالا و پایین صدا را به شما نمایش می دهد. تمام تنظیمات این بخش افتر افکت و انواع مختلف آن به شما آموزش داده می شود تا بتوانید با هر نوع فایل صوتی یا ویدیویی تنظیم کنید و به هر شکلی شخصی سازی کنید.

فصل 10 : طراحی موشن گرافیک هماهنگ با موزیک (5 بخش)

آموزش موشن گرافیک افتر افکت

با آموخته های خود تا به این فصل، یک ویدیو موشن 30 ثانیه ای از افکت های مختلف همراه با موزیک را طراحی می کنیم. در این فصل یاد می گیرید که چطور تصویر و صدا را با هم هماهنگ کنید و طراحی را با توجه به نوع موزیکی که بر روی ویدیو قرار داده اید انجام دهید.

فصل 11 : آموزش اکسپرشن افتر افکت (کدنویسی Expressions)

آموزش کدنویسی اکسپرشن افتر افکت

در این فصل مبانی و مفاهیم اولیه اکسپرشن های افتر افکت را به شما آموزش می دهم. Expression همان کدنویسی افتر افکت است که با یادگیری آن می توانید بسیاری از کار هایی که در افتر افکت ممکن است چندین ساعت طول بکشد را با یک خط کد انجام دهید!

کدنویسی افتر افکت به زبان جاوا اسکریپت انجام می شود و ما فقط به مفاهیم بسیار مبتدی آن می پردازیم. چراکه این زبان بسیار گسترده است و نیاز به دوره ای مجزا دارد.

در این فصل به شما نشان می دهم که چطور برای گزینه های مختلف، اکسپرشن را فعال کنید و تا جایی کدنویسی آن را نیز بررسی می کنیم.

فصل 12 : آموزش ذخیره سازی و خروجی گرفتن در افتر افکت

آموزش خروجی گرفتن و ذخیره سازی در افتر افکت

با اینکه در دوره مقدماتی افتر افکت خروجی گرفتن را به شما آموزش داده بودم، اینجا نیز در ویدیویی کوتاه نحوه ذخیره پروژه ها و خروجی گرفتن از طرح نهایی را به شما نشان می دهم.

خروجی گرفتن در افتر افکت یا می تواند از طریق خود افتر افکت انجام شود یا از طریق Adobe Media Encoder که هر دو روش را در اینجا بررسی می کنیم.

فایل های دوره

تمامی فایل هایی که در آموزش ها استفاده می شود در فایل فشرده دوره قرار گرفته است. پس از ثبت نام، امکان دانلود این فایل ها برای شما فراهم می شود. مطمئن شوید که این فایل ها را دانلود می کنید و طراحی پروژه ها را همراه با من انجام می دهید.

پرسش و پاسخ

از طریق بخش پرسش و پاسخ این صفحه می توانید سوالات مربوط به این دوره را بپرسید. در این بخش کاربران ثبت نام کرده می توانند از مدرس دوره سوال بپرسند و خود نیز در سایر گفتگو ها شرکت کنند.

نسخه افتر افکت

این دوره با نسخه 2018 و 2019 نرم افزار افتر افکت آماده شده است. شما می توانید با هر نسخه از سری CC افتر افکت این دوره آموزشی را مشاهده و تمرین کنید. نسخه های پایین تر (CS6, CS5, CS4, ...) ممکن است برخی از قابلیت های مورد نیاز را نداشته باشند. شما می توانید سیستم مورد نیاز برای نصب افتر افکت را در صفحه دسته بندی آموزش افتر افکت مشاهده کنید.

در این دوره یاد می گیرید :
 • موشن گرافیک در نرم افزار افتر افکت
 • کار با محیط و پنل های افتر افکت
 • کار با پنل مهم تایم لاین (Timeline)
 • کار با کی فریم ها و متحرک سازی لایه ها
 • ساخت افکت با Position، Scale، Rotation، Opacity و...
 • ایجاد 3 ویدیو پروفایل شخصی
 • متحرک سازی 9 آیکون تصویری و وکتور آماده
 • متحرک سازی و انیمیشن وکتور های آماده در 4 پروژه
 • جدا سازی لایه های وکتور و استفاده در افتر افکت
 • ساخت انیمیشن دریا و صحبت کردن کاراکتر
 • ساخت زیر نویس های تبلیغاتی
 • افکت زیبا و محبوب Circle Burst
 • ساخت یک پیش نمایش از وب سایت
 • ساخت یک پیش نمایش از اپلیکیشن
 • کار با دوربین سه بعدی افتر افکت (3D Camera Layer)
 • تغییر نمای دوربین در صفحه کار
 • حرکت و تنظیمات دوربین
 • ساخت حرفه ای Audio Spectrum در شکل های مختلف
 • ساخت یک ویدیو موشن 30 ثانیه ای هماهنگ با آهنگ
 • مفاهیم اولیه کدنویسی Expression افتر افکت
 • خروجی گرفتن و ذخیره کردن پروژه
پیش نیازها :
 • نرم افزار ادوبی افتر افکت (Adobe After Effects CC)
 • نرم افزار ادوبی مدیا انکودر (Adobe Media Encoder CC) - دلخواه
 • آموزش مقدماتی افتر افکت - دلخواه

  جهت مشاهده ویدیوها روی عنوان درس ها کلیک کنید

  باز کردن / بستن تمام فصل ها 13 فصل
 • معرفی

  00:03:47
 • طراحی ویدیو پروفایل شخصی

  00:56:14
  • 4. طراحی پروفایل شماره 1 24:15 برای تماشای این ویدیو وارد حساب کاربری خود شوید
  • 5. طراحی پروفایل شماره 2 13:10 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 6. طراحی پروفایل شماره 3 18:49 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • متحرک سازی آیکون های آماده

  00:39:57
  • 7. معرفی فصل آیکون ها 01:42 برای تماشای این ویدیو وارد حساب کاربری خود شوید
  • 8. متحرک سازی آیکون شماره 1 03:10 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 9. متحرک سازی آیکون شماره 2 04:28 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 10. متحرک سازی آیکون شماره 3 07:05 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 11. متحرک سازی آیکون شماره 4 03:09 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 12. متحرک سازی آیکون شماره 5 04:32 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 13. متحرک سازی آیکون شماره 6 01:27 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 14. متحرک سازی آیکون شماره 7 02:15 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 15. متحرک سازی آیکون شماره 8 06:35 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 16. متحرک سازی آیکون شماره 9 05:34 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • متحرک سازی طرح های وکتور

  00:48:52
  • 17. متحرک سازی وکتور شماره 1 18:05 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 18. متحرک سازی وکتور شماره 2 08:27 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 19. متحرک سازی وکتور شماره 3 18:02 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 20. متحرک سازی وکتور شماره 4 04:18 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • ساخت زیرنویس های تبلیغاتی

  00:58:40
  • 21. طراحی زیرنویس شماره 1 14:53 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 22. طراحی زیرنویس شماره 2 24:19 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 23. طراحی زیرنویس شماره 3 19:28 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • افکت Circle Burst

  00:28:35
  • 24. معرفی فصل Circle Burst 00:22 (پیش نمایش)
  • 25. افکت Circle Burst شماره 1 04:34 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 26. افکت Circle Burst شماره 2 06:47 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 27. افکت Circle Burst شماره 3 04:34 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 28. افکت Circle Burst شماره 4 03:21 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 29. افکت Circle Burst شماره 5 08:57 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • ساخت پیش نمایش وب سایت

  00:42:08
  • 30. پیش نمایش وب سایت 00:32 (پیش نمایش)
  • 31. تهیه اسکرین شات از سایت در مرورگر کروم (Chrome) 01:46 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 32. تهیه اسکرین شات از سایت در مرورگر فایرفاکس (Firefox) 00:39 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 33. ساخت انیمیشن سایت از اسکرین شات ها 34:31 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 34. قرار دادن در صفحه مانیتور 04:40 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • ساخت پیش نمایش اپلیکیشن

  00:32:14
  • 35. پیش نمایش اپلیکیشن 00:23 (پیش نمایش)
  • 36. آماده سازی اسکرین شات ها 02:47 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 37. ساخت انیمیشن اپلیکیشن از اسکرین شات ها 22:22 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 38. قرار دادن در صفحه گوشی 06:42 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • دوربین سه بعدی افتر افکت

  00:15:42
  • 39. ساخت یک دوربین جدید 03:20 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 40. نما های دوربین 03:26 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 41. ابزار های دوربین 01:28 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 42. متحرک سازی دوربین 04:32 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 43. تنظیمات دوربین 02:56 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • افکت Audio Spectrum

  00:22:42
  • 44. تنظیمات پنل Audio Spectrum 12:12 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 45. افکت خطی Audio Spectrum 02:01 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 46. افکت گرد Audio Spectrum 03:20 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 47. مسیر و شخصی سازی بیشتر Audio Spectrum 05:09 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • 30 ثانیه موشن گرافیک هماهنگ با موزیک

  01:18:31
  • 48. پیش نمایش 30 ثانیه موشن گرافیک 00:30 (پیش نمایش)
  • 49. طراحی 30 ثانیه موشن گرافیک - بخش 1 14:11 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 50. طراحی 30 ثانیه موشن گرافیک - بخش 2 16:50 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 51. طراحی 30 ثانیه موشن گرافیک - بخش 3 25:09 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 52. طراحی 30 ثانیه موشن گرافیک - بخش 4 09:19 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 53. طراحی 30 ثانیه موشن گرافیک - بخش 5 12:32 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • کدنویسی اکسپرشن افتر افکت

  00:23:13
  • 54. کدنویسی اکسپرشن - بخش 1 08:44 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 55. کدنویسی اکسپرشن - بخش 2 08:56 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 56. کدنویسی اکسپرشن - بخش 3 05:33 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 • ذخیره سازی و خروجی گرفتن

  00:09:10
  • 57. ذخیره سازی و خروجی گرفتن 08:35 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
  • 58. نقد دوره 00:35 برای تماشای این ویدیو در دوره ثبت نام کنید
 1. علیرضا نصیری علیرضا نصیری 04 مرداد 1400

  آقا واقعا حلالتون باشه
  خیلی به من کمک کرد این دوره
  دلم نیومد نظر ندم
  دقیق و دلسوزانه و حرفه ای آموزش میدید
  دمتون گرم

 2. عرفان سخائی فر عرفان سخائی فر 16 تیر 1400

  دروووووود بر شما آقای موسوی عالیه

 3. امیر محمد کرمی امیر محمد کرمی 17 خرداد 1400

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐بهترین دوره در این سایت⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 4. محمد امیری منش محمد امیری منش 21 فروردین 1400

  سلام علیکم
  آموزش بسیار عالی بود
  امیدوارم ادامه داشته باشه

 5. سیدعماد سبزواری سیدعماد سبزواری 18 فروردین 1400

  بسیار عالی بود
  خسته نباشید زحمت کشیدید

 6. علیرضاهاشمی علیرضاهاشمی 16 فروردین 1400

  سلام
  واقعا این دوره اموزشی بسیار عالی هست و ارزش خریداری کردن رو داره ...
  من پیشنهاد میکنم به کسانی که علاقه به موشن گرافیک ساختن دارن حتماحتما این دوره رو خریداری کنن...

 7. علی اسماعیلی علی اسماعیلی 03 فروردین 1400

  سلام این دوره شما خیلی خوب بود
  لطفا دوره ای دیگر جامعتر و در ادامه این دوره تولید کنید و لطفا مقداری قیمت ارزان تر باش 😅
  خیلی ممنون از یوکسیم من تقریبا در تمام دوره های افترافکت شرکت کردم و به صورت کلی قابل قبول بود

 8. علی طاهری علی طاهری 03 فروردین 1400

  سلام
  واقعا دوره عالی و کاربردی بود. میتونم به جرئت بگم که بهترین دوره موشن گرافیکی بود که تا به حالا دیده بودم
  خسته نباشید

 9. محمدرضا عطاران زاده محمدرضا عطاران زاده 09 بهمن 1399

  سلام به همه دوستان.
  دوره موشن گرافیک یوکسیم واقعا برای من مفید بود و تونست من رو از سطح مبتدی به متوسط برسونه.
  توی این دوره خیلی چیزا میشه یاد گرفت. البته نکته بسیار مهمی که داره اینه که همراه هر نکته ای که آموزش میدن کاربرد اون ترفند رو توی پروژه های واقعی هم نشون میدن.. البته به جز آموزش دوربین ها که پروژه مجزایی رو با استفاده از دوربین انجام ندادن.
  نکته ی دیگه هم اینه که تمام نکات ابتدایی رو هم همراه با آموزش های پیشرفته آموزش میدن ولی برای درک بهتر دوره بد نیست که نکات ابتدایی رو قبلش با استفاده از دوره های مبتدی یاد بگیرید .
  بسیار مشتاقم برای دوره های سطح بالاترتون با همین کیفیت فوق العاده.
  و در آخر تشکر میکنم از سایت یوکسیم و آقای موسوی که نقش مهمی در پیشرفت من در زمینه ی موشن گرافیک داشتند.

 10. مهدی طاهری مهدی طاهری 09 بهمن 1399

  سلام. من مدتها بود دوست داشتم موشن گرافیک تودی رو یاد بگیرم (البته نه موشن‌های خیلی سنگین و پیچیده و...) و تو اینترنت خیلی سرچ میکردم. آموزش‌های دیگه معمولا خیلی طولانی بودن، بعلاوه بخاطر جامع بودن کاربردهای افترافکت، مدرس‌ها دوست داشتن پرده سبز و جلوه‌های ویژه رو هم حتی تو کورس آموزشیشون بگنجونن که هم من نیاز نداشتم، هم باعث میشد به موشن گرافیک زیاد نپردازن (بعلاوه بحث خیلی طولانی میشد و من دوست داشتم تو سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسم). تا اینکه بالاخره به سایت شما رسیدم. آموزش شما دقققیقا همون چیزی بود که دنبالش بودم. در سریعترین زمان ممکن به نیازم رسیدم. الان فصل 6 رو دارم میبینم، پروژه‌ها واقعا کاربردیه و توضیح و بیان مدرس هم بسیار شیوا و قابل فهمه (مثل خیلی مدرس‌ها با واژه‌های انگلیسی بازی نمیکنه که کلاس بذاره و هیچکس هم هیچی نفهمه!!)
  یه توصیه هم به دوستانی که میخوان این دوره رو بردارن داشتم: من اول این دوره رو گرفتم، ولی یه مقدار حس کردم نیاز دارم قبل این دوره یکم با مقدمات افترافکت آشنا بشم (چون تو این کورس مدرس از درس اول کار رو بدون معطلی شروع میکنه). لذا رفتم دوره افترافکت مقدماتی‌شون رو (که کوتاه هم هست) دیدم، بعد اومدم سراغ این دوره و الان کاملا متوجه آموزش‌ها میشم. و هیچ مشکلی ندارم.
  در پایان میخواستم تشکر کنم از آقای موسوی عزیز بخاطر استراتژی خوب آموزشی‌شون که واقعا دو اصل «مختصر» و «مفید» بودن رو به نحو احسن به کار بستن🌸🌹

 11. آی سان مظفری آی سان مظفری 17 آبان 1399

  ممنون که آموزش قدم به قدم و مفیدی با هزینه ی پایین را برای کاربران فراهم کرده اید.

 12. ستایش کریمی ستایش کریمی 04 آبان 1399

  سلام ، از تیم یوکسیم واقعا ممنونم بابت این دوره بی نظیر
  این دوره یکی از بهترین دوره های آموزشی بود که من تا الان دیده بودم و به همه کسایی که دنبال یه دوره خفن برای موشن گرافیک هستن پیشنهادش میکنم :)

 13. اردشیر اردشیر 20 مرداد 1399

  سلام ممنون از آموزش خوبتون . می خواستم سوال کنم درباره جلوه های ویژه آموزش ندارید ؟؟

  یوکسیم :
  با سلام
  در حال حاضر خیر ولی در صورت آموزش دوره مدنظر شما، اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی سایت انجام خواهد شد.

 14. انصاری انصاری 17 تیر 1399

  خیلی خوب و عالی مناسب سطح توضیح میدید برخلاف آموزش های دیگه که توضیح اضافه میدن شما مختصر و مفید و کامل بیان کردید و از همه بهتر پروژه محور بودن هست که من شخصا این مدلی خیلی خوب یاد میگیرم ممنون

 15. عرفان غفوری عرفان غفوری 08 تیر 1399

  اين آموزش واقعا عالي هست و به بقيه پيشنهاد ميکنم اين فرصت استثنايي رو از دست ندن و از استاد عزيزي که اين آموزش رو فراهم کرده واقعا سپاس گذارم :)

 16. حسن کریمی حسن کریمی 26 خرداد 1399

  سلام.دوره خیلی خوبی بود و خیلی خوب مطالب آموزش داده میشد اما یه مقداری مقدماتی بود و خیلی وارد جزئیات نشد.لطفا یه دوره پیشرفته تر هم بذارین.

 17. علیرضا تیری علیرضا تیری 25 اردیبهشت 1399

  واقعا کامل و کاربردی بود
  لذت بردم

 18. سیدرضا میرمحمدصادقی سیدرضا میرمحمدصادقی 07 اردیبهشت 1399

  من واقعا از کل مجموعه ایی که دارین لذت میبرم خیلی جامع و کامله خیلی خیلی با دقت عمل کردین :)

 19. علیرضا یعقوبی علیرضا یعقوبی 23 فروردین 1399

  سلام
  دوره خوبی بود خیلی ممنونم
  فقط کاش قسمت لوپ رو هم توی اکسپرشن توضیح میدادید
  مثلا لوپ برای قسمت حرف زدن و حرکت لب ها

 20. حمید رضا شریفی حمید رضا شریفی 15 فروردین 1399

  با سلام
  با اینکه من دوره مقدماتی و تکمیلی افتر افکت را از سایت دیگری گرفته وآموزشها را تکمیل کرده بودم ، با آموزش سایت یوکسیم با موراد کاربردی و عملی آشنا شدم که الحق در هیچ کجا ندیدم اینطور به صورت کاربردی و عملی آموزش بدهند . بنده از جناب آقای موسوی کمال تشکر و قدر دانی را می نمایم . واقعا آموزشها کاربردی و به درد بخور بود . از زحمت های شما متشکرم . من به همه دوستانم شما را توصیه کردم . آموزشها مختصر و مفید و کاملا کاربردی است .

 21. مسعود احمدی مسعود احمدی 15 اسفند 1398

  دوره فوق العاده ای بود و تونستم در عرض یک هفته از سطح صفر به جایی برسم که کارایی که میخوامو با کیفیت خوب انجام بدم ممنون ازتون
  فقط میتونم با شخصی سازی از بعضی افکت ها و موشن ها برای کار خودم استفاده کنم ؟

  یوکسیم :
  با تشکر از نقد شما
  نمونه طرح های آموزش داده شده اختصاصی یوکسیم می باشد و تنها در جهت یادگیری و تمرین می تونید از این طرح ها استفاده بفرمایید.

 22. مریم جعفری مریم جعفری 06 اسفند 1398

  خیلی عالی بود ،من چند آموزش مختلف برای موشن رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم به خوبی شما توضیح ندادن
  فقط اینکه نیاز به آموزش کاراکتر سازی دارم ولی توی دوره های آموزشی تون نیست به نظرم

  یوکسیم :
  با تشکر از نقد شما
  دوره شخصیت سازی در برنامه کاریمون قرار دارد و تولید خواهد شد.

 23. روزبه روزبه 16 آبان 1398

  دوره خوبی بود..من با آموزشهایی که تو این دوره دیدم..چند پروژه انجام دادم..ولی این طور که مشخصه افتر افکت خیلی امکانات دیگه ای هم داره..تو این دوره فقط چندتا افکت آموزش داده شد در حالی که تعداد افکت ها خیلی بیشتره..و دوربین ۳ بعدی هم کاش بیشتر در موردش توضیح داده میشد..خواهش میکنم باز هم دوره پیشرفته تر بذارین..من از دوره راضی ام .مرسی از یوکسیم

  یوکسیم :
  با تشکر از نقد شما
  دوره موشن گرافیک 2 در برنامه کاریمون قرار داره و تولید خواهد شد.

 24. حمید میرباقری حمید میرباقری 12 آبان 1398

  سلام من این دوررو خریداری کردم در عین حال که از دوره مفیدتون تشکر میکنم بنده نیاز دارم که موشن گرافیک هایی با کارکتر های متحرک و همچنین پروژه های سه بعدی یاد بگیرم اموزش اینچنینی دارید ؟

  یوکسیم :
  با تشکر از نقد شما.
  دوره های مرتبط با انیمیشن سازی در برنامه کاریمون قرار داره و در آینده منتشر خواهد شد.

 25. لیلا قربانلو لیلا قربانلو 07 آبان 1398

  با سلام ضمن تشکر از دوره های کاربردی و مفیدتون، اگر به مبحث نورپردازی در موشن گرافیک و همچنین
  متحرک سازی بیشتر و جزئی تر برای کاراکتر ها مخصوصا کاراکتر انسان می پرداختید خیلی کاربردی تر می شد.

  یوکسیم :
  بسیار از نقد شما سپاس‌گزاریم.
  در دوره های بعدی به آموزش کامل مباحثی که اشاره کردین، خواهیم پرداخت.

 26. مجید مرزی مجید مرزی 30 شهریور 1398

  در کل دوره خوبی بود و خیلی چیزا از دوسه تا درس اول یاد گرفتم اما در ادامه احساس کردم بیشتر برای پر کردن زمان یسری درسها سطحی بوجود اومد چون خروجی گرفتن یا ساخت اکولایزر مبحث خاصی نبود دوست داشتم که به مباحث حرکت دادن به کارکترها بیشتر پرداخته بشه.. یا یه پروژه یک دقیقه ای واقعی تبلیغاتی موشن ساخته بشه.. امیدوارم بازم دوره های دیگه وجود داشته باشه و به این مباحث بیشتر پرداخته بشه

 27. محمد محمد 30 شهریور 1398

  سلام، خیل خوب و کاربردی بود برای من، هرچه میخواستم برای ورود به دنیای افتر بدست آوردم. زبان ساده و مثالهای عملی و واقعی یادگیری رو شیرینتر میکنه. فقط اگه میشه یک بسته آموزشی جدا شامل اموزش و معرفی کامل افکت های بومی برنامه و کاربرد انها ، به همراه معرفی پلاگین ها و اسکریپت های معروف و کاربردی افتر بزارید.

 28. بهزاد یوسفی بهزاد یوسفی 21 شهریور 1398

  سلام من دوس داشتم دوره رو تموم کنم تا نقدمو کامل تر بنویسم، واسم جالبه که دوره های مختلفی رو دیدم که کلیات فقط گفته میشه تا خدای نکرده شخص یادگیرنده بازارشونو نگیره و کامل یادنگیره! ولی بهترین مزایای این دوره خودِ خود بودنه! یعنی 0 تا 100 مدرس خود واقعیش هست نه تدوینی و ویترینی ناملموس! مدرس همون اشتباهاتی که حین کار رخ میده هم ضبط کرده و دقیقا اشتباهاتی هستن که هممون بهشون برمیخوریم ولی هیچ دوره ای ندیدم اشتباهاتشون رو هم بذارن! واقعا کسی که میخواد یاد بگیره بنظرم بصورت عملی با توضیحات پیش بره خیلی موارد یاد میگیره! مورد بعدی پرسش و پاسخ هست که در سریعترین زمان انجام میگیره و آپشن خیلی مثبتی برای آموزش هست! و اینکه شخصا خودم با یادگیری این دوره میلیون ها هزینه که برای محتوای کسب و کارم قرار بود برونسپاری کنم حالا با خیال راحت خودم میتونم انجام بدم.

 29. ندا ندا 01 شهریور 1398

  متاسفانه دوره ی خوب و کاملی نبود.در حد خیلی ساده و مبتدی آموزش داده شده بود. یه سری ابزار توی تمام آموزش ها تکرار شد . از پنل افکت فقط چند گزینه توضیح داده شد و بخش دوربین و کدنویسی خیلی مختصر بود. من رضایت ندارم اصلا

  یوکسیم :
  بسیار از نقد صادقانه شما سپاس‌گزاریم.
  همانطور که در توضیحات دوره اشاره شده، این دوره یک دوره "پروژه محور" هست. تمام تمرکز در این دوره آموزش پروژه های واقعی می باشد تا کاربران با انجام آن ها برای سفارشات واقعی آماده شوند.
  بخش "دوربین سه بعدی" و "کدنویسی اکسپرشن" پروژه ای نیستند و تنها بخاطر اینکه احساس کردیم دانستن این دو بخش برای کاربرانی که علاقه به یادگیری موشن گرافیک دارند الزامی هست، به این دوره اضافه کردیم. به همین خاطر مختصر آموزش داده شدند تا کاربران آشنایی لازم با این دو بخش را پیدا کنند و هزینه ای نیز برای این دو فصل به آموزش اضافه نکردیم.
  ما در دوره هایی که پروژه محور نیستند و سطح بندی شده اند، به آموزش عمیق تر بخش ها می پردازیم. مجددا از نقد شما ممنونیم و امیدواریم در دوره های بعدی بتوانیم رضایت شما را نیز بدست بیاوریم.

 30. امیرحسین احمدی امیرحسین احمدی 31 مرداد 1398

  سلام
  دوره بسیار عالی و جذابی بود و من به شخصه خیلی چیزا یاد گرفتم و دارم کسب درامد میکنم از این اموزش ها و در مقایسه با اموزش های دیگر سایت ها خیلی دقیق تر بهرت و جذاب تر بود و منتظر اموزش های بیشتر افترافکت هستم و یک نظر اونم اینکه اگر مدرک یا مجوزی هم برای پایان این دوره ها به سایت اضاف کنید خییلی بهتر میشه و خیلی متقاضی های بیشتری به سمت شما میاد و خیلی به کار دانش اموز هایی مثل خودم که دارن از این اموزش ها کسب در امد میکنند میخوره
  ممنون

 31. محمد نیلی محمد نیلی 17 مرداد 1398

  سلام و درود این آموزش عالیه بنده بسیاری از آموزش های افتر رو در سایت های مختلف دیدم
  اصلا خوب نبودن و مدرس بسیار سطحی مباحث رو مطرح و تدریس کردن اما این دوره بسیار مفید هست و به نکات ریز هم اشاره کردن و خیلی خوب آموزش انجام شده این دوره رو به تمامی علاقه مندان به گرافیک و افتر افکت توصیه میکنم
  درود به سایت خوبتون و مدرس این دوره

 32. احسان نسابه احسان نسابه 11 تیر 1398

  سلام.عالی بود.به زبان گویا و ساده هر چی که میخواستم رو فهمیدم.با همین چند درس ساده کلی درآمد میشه داشت.لطفا دوره تکمیلی و مفصل تر مخصوصا در مورد استفاده از پریستها و افکتها رو تهیه کنید چون در این دوره از میون اونهمه افکت و پریست فقط به چندتاش که کاربرد بیشتری داشت اشاره شده ..ممنون.

 33. امید هوشیار امید هوشیار 19 خرداد 1398

  با سلام و خسته نباشی
  دوره خیلی خوب و کاملی بود فقط اگه میشه آموزش استفاده از نور ها در موشن گرافیک هم آموزش بدین ممنون

این بخش بطور موقت غیرفعال است.
بزودی بخش پرسش و پاسخ با امکانات بیشتر راه اندازی خواهد شد.

 • روزبه

  سلام

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • روزبه

   من فایل رو دانلود کردم..بعضیاشون باز نمیشه
   ...من یه لوگو دارم میخوام باافتر افکت متحرکش کنم...باید فرمت عکس رو به چی تبدیل کنم که افتر افکت بازش کنه؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   فرمت فایل هایی که براتون باز نمیشه رو بررسی کنید و مطمئن بشید که نرم افزار های مربوطه برای باز کردنشون در سیستمتون نصب هست.
   برای وارد کردن لوگو/تصویر به افتر افکت، اکثر فرمت ها پشتیبانی میشن.
   مثال : JPG, GIF, PNG , PSD, AI, EPS و...

 • پرهام ملکی

  نقاط سیاه پسورد

  3 پاسخ 2 سال قبل
  • پرهام ملکی

   درود و خسته نباشید
   ببخشید در پیش نمایش اپلیکیشن میفرمایید کلید ALT با عدد هفت ماشین حساب کیبورد!! نقاط سیاه پسورد رو تایپ میکنه.
   من منظورتونو از ماشین حساب کیبورد متوجه نمیشم
   اگر منظورت عددای سمت راسته کیبورده من انجام میدم ولی تایپ نمیکنه نقاط پسورد رو
   ممنون

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   ممنون همچنین.
   بله اعداد سمت راست کیبورد منظورم بود.
   مطمئن بشید اعداد فعال هستن. باید روی دکمه NumLock بزنید.
   دکمه Alt رو نگه دارید و بعد عدد 7 رو بزنید.
   می تونید همینجا هم کپی کنید : •••

  • پرهام ملکی (2 سال قبل)

   والا نام لوک فعاله alt هم نگه میدارم میزنم ولی نمیاره همچین چیزیو.
   زبون کیبوردم انگلیسیه

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   ممکنه از فونتی که استفاده می کنید باشه. فونت رو تغییر بدید.
   تو نرم افزار notepad ویندوز هم امتحان کنید.
   نماد های زیادی برای فونت ها به این شکل وجود دارند که در نرم افزار های مختلف قابل استفاده هستند. می تونید عبارت "Text Symbols" رو در گوگل جستجو بفرمایید لیست نماد ها براتون میاد و با Copy/Paste هم می تونید استفاده کنید.
   نرم افزار هایی مثل فتوشاپ، ورد و... پنل مخصوصی برای این نماد ها دارن. در افتر افکت وجود نداشت بخاطر همین از روش Alt آموزش دادم. ولی همون Copy/Paste هم جواب میده و مشکلی پیش نمیاد.

 • ایلیا مرادی آهنی

  Moshkl daram

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • ایلیا مرادی آهنی

   Man Zamani Ke Plugin Tint ro roye Icon mindazam va rangesho taghiir midam taghiri dar icon ijad nmishe
   Why ?

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   افکت Tint دارای دو رنگ مشکلی و سفید هست.
   مشکی رنگ قسمت های تیره تصویر رو تغییر میده و سفید قسمت های روشن.
   بنابراین تاثیر این افکت بسته به تصویری که وارد کردید داره.
   می تونید هر 2 رنگ این افکت رو به رنگی که میخواید تغییر بدید. در اون صورت هم کار می کنه.

 • راضیه قنواتی

  فایل vector

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • راضیه قنواتی

   سلام وقتتون بخیر
   عذرمیخوام فایل های وکتوری که در تمرینات گذاشتید. برای من به صورت فرمت Ai نمیاد و نمیتونم لایه هایی که آماده کردید رو ببینم.
   در ضمن من Ai روی سیستمم نصب نیست.
   ممنون:)

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   وقت شما هم بخیر
   وقتی فایل وکتور رو وارد افتر افکت می کنید در قسمت "Import Kind" می تونید مشخص کنید که به عنوان وکتور وارد بشه (Footage) یا وکتور درون کامپوزیشن (Composition).
   اگه مستقیم بصورت کامپوزیشن وارد میشه، کافیه روی همون کامپوزیشنی که از فایل میسازه دوبار کلیک کنید تا واردش بشید و در قسمت تایم لاین لایه هارو ببینید.
   برای ویرایش خود فایل های وکتور هم باید نرم افزار Illustrator رو نصب کنید.

 • احسان نسابه

  افزایش زمان یک لایه

  2 پاسخ 2 سال قبل
  • احسان نسابه

   سلام چطور میتونم فقط یک لایه رو بعد از انجام تغییراتی که روش انجام دادم مثلا افکت دادم یا جابجاش کردم و به یک حالت خاصی رسیده.فقط اون حالت خاص رو برای مدت بیشتری روی صفحه نگه دارم.از لحاظ طول لایه عرض میکنم که چطور یه قسمت از یه لایه رو که به وضعیت دلخواهمون رسیده رو مدت بیشتری رو صفحه نگه دارم چون به محض اینکه به اون حالت دلخواه میرسم طول زمان لایه به پایان میرسه.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   حالت لایه همیشه روی آخرین کیفریم باقی میمونه و بعدش اگه کیفریمی تعیین نشده باشه تغییری نمی کنه. فقط کافیه ماوس رو با آخر نوار لایه (در تایم لاین) ببرید و کلیک کنید بکشید طولش رو بیشتر کنید.
   همیشه آخرین کیفریم نباید آخر نوار قرار داشته باشه. می تونه عقب تر باشه و ادامه نوار بدون کیفریم خالی باشه.

   یک روش دیگه هم برای ثابت نگه داشتن آخر نوار اینه :
   روی نوار لایه در تایم لاین کلیک راست کنید
   از بخش Time گزینه Freeze on last frame رو بزنید
   * یا اگه روی فریم خاصی قرار دارید و همون فریم رو می خواید ثابت بمونه گزینه Freeze frame رو انتخاب کنید.

  • احسان نسابه (2 سال قبل)

   ممنونم

 • عرفان پورفتحی

  حجم زیاد

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • عرفان پورفتحی

   سلام ببخشید من وقتی خروجی میگیرم یه ویدویی 20 ثانیه ای 2 گیگ حجم داره. چطوری حجمشو کم کنم؟؟؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   از نرم افزار Media Encoder برای خروجی گرفتن استفاده کنید و در تنظیمات خروجی Bitrate رو بیارید پایین.

 • میلاد صادقیان

  کندی افترافکت

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • میلاد صادقیان

   عرض سلام و وقت بخیر
   در حین کار با افتر افکت کندی زیادی رو تجربه میکنم متاسفانه. فکر نمیکنم منابع سیستمی مشکلی داشته باشه و همزمان هم به هیچ وجه به طور موازی نرم افزار سنگین دیگه ای رو اجرا نمیکنم. سیستم دارای 7 گیگ رم و core i7 هست. به قدری سرعت پایین هست که برای مشاهده کارهای انجام شده حتی در صورتی که کیفیت رو روی یک چهارم هم میذاریم مکث داره و به شدت کند اجرا میشه. راهی هست که بشه سرعت رو بالا برد؟ به شدت کلافه کننده هست.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   وقت شما هم بخیر
   افتر افکت خودش نرم افزار سنگینیه، بسته به پروژه ای که دارید روش کار می کنید زمان رندر/نمایش پیش نمایش متفاوته.
   اگه پروژتون رو المنت های زیادی تشکیل داده طبیعتا سرعت کار میاد پایین.
   چند پیشنهاد برای افزایش سرعت :
   - هر نیم ساعت حافظه کش رو از قسمت Purge حذف کنید
   - از بخش Preferences فضای رم بیشتری رو به نرم افزار افتر افکت اختصاص بدید
   - اگه قصد این رو دارید که جدی با این نرم افزار کار کنید، پیشنهاد می کنم یک حافظه SSD برای سیستمتون تهیه کنید.

 • مجید مرزی

  audio spectrum

  5 پاسخ 2 سال قبل
  • مجید مرزی

   سلام خسته نباشید... من یسری اکولایزر دیدم مثل اکولایزر رادیو جوان که عکس زمینه (کاور) هم همراه با ضرب آهنگ تکون میخوره.. این افکت صوتی رو روی عکسم گذاشتم اما عکس از بین رفت
   میخوستم بدونم این حرکت با همین افکت انجام میشه یا اینکه باید بصورت دستی پوزیشن عوض کرد!؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   ممنون همچنین
   برای اینکار ابتدا باید فایل صوتی رو به کیفریم تبدیل کنید و بعد Scale تصویر رو لینک بدید به کیفریم هایی که از فایل صوتی ایجاد شده.

  • میلاد صادقیان میلاد صادقیان (2 سال قبل)

   سلام جناب موسوی، از این شیوه ای که فرمودید برای ست کردن scale برای لب های کاراکترها هم میشه استفاده کرد که تنها در حالتی که صدای وجود داره بزرگ و کوچک بشه؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   وقتی یک فایل صوتی رو به کیفریم تبدیل می کنید، می تونید هر Property از لایه/طرح/نوشته/... رو بهش متصل کنید.
   مثلا می تونید property position یا rotation یک طرح روی صفحه رو متصل کنید که فقط همون با بالا/پایین رفتن صدا تغییر کنه.
   این مورد رو چون قبلا هم پرسیده شده بزودی توی یک ویدیو آموزشی توضیح میدم.

  • مجید مرزی (2 سال قبل)

   ببخشید چطور باید فایل صوتی رو به کیفریم تبدیل کنم؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   فایل رو وارد پنل تایم لاین کنید.
   روی لایش کلیک راست کنید.
   از بخش Keyframe Assistant گزینه Convert Audio to Keyframes رو بزنید.

 • میلاد صادقیان

  ترکیب پروجکتهای مختلف

  5 پاسخ 2 سال قبل
  • میلاد صادقیان

   سلام. وقتتون بخیر
   فرض کنید ما پروژه ای داریم که قصد داریم بخش لوگو موشن ابتدا یا انتهاش رو متصل کنیم به پروژه اصلیمون. به چه روشی باید این کار رو انجام بدیم؟ ابتدا باید از پروژه آماده خروجی بگیریم و وارد پروژه دیگه کنیم یا همون فایل لایه باز پروژه های مختلف رو هم میشه با هم ادغام کرد؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   وقت شما هم بخیر
   اگه بصورت جدا چند فایل پروژه افتر افکت رو ذخیره کردین و حالا میخواید همه اینهارو در یک پروژه استفاده کنید :
   1- خیلی راحت می تونید همون فایل های افتر افکت رو به پنل Projects درگ کنید.
   افتر افکت برای هر پروژه شما یک پوشه در پنل Projects درست می کنه (که شامل فایل های پروژه و کامپوزیشن ها هست).
   2- بعد از وارد کردن، یک کامپوزیشن جدید ایجاد کنید
   3- از داخل پوشه هر پروژه، کامپوزیشن اصلی پروژه رو درگ کنید در تایم لاین کامپوزیشن جدیدی که ایجاد کردید.
   در پنل تایم لاین می تونید ترتیب نمایش هر کامپوزیشن رو مشخص کنید.

  • میلاد صادقیان (2 سال قبل)

   خیلی ممنون از توضیحاتتون.
   در بحث خروجی گرفتن دو تا مشکل دارم.
   اول اینکه اصلا بعد از زدن اکسپورت فایل وارد مدیا انکودر نمیشه (البته مدیا انکودر باز میشه اما فایل ایمپورت نمیشه داخلش).
   دوم اینکه وقتی از خروجی گیرنده فابریک خود افترافکت خروجی میگیرم، یه لوگو موشن 9 ثانیه رو با 1.6 گیگ خروجی گرفته. خیلی حجم بالاییه. این طبیعیه با برای کاهش حجم کار دیگه ای باید انجام داد. پروژه فول اچ دی هست.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   خواهش می کنم

   برای مشکل اول این دو مورد رو تست کنید :
   - قبل از خروجی گرفتن پروژه افتر افکت رو ذخیره کنید
   - بجای استفاده از گزینه export with media encoder، کامپوزیشن رو درگ کنید در صف Encoder.
   - اگر همچنان رفع نشد سعی کنید یک نسخه دیگه از نرم افزار Encoder رو تست کنید.

   برای حجم :
   بسته به خود پروژه و تنظیماتی که انجام میدید داره.
   - بطور مثال حجم 9 ثانیه از یک صفحه تک رنگ، پایین تر از حجم 9 ثانیه از یک صفحه با 200 رنگ میشه.
   - تنظیمات فرمت/کدک و بیت ریت مهم هستن.
   - برای خروجی گرفتن بهتره از فرمت mp4 استفاده کنید. کافیه فرمت رو روی H.264 قرار بدید.
   - Bitrate رو هم سعی کنید پایین بزارید. احتمالا حجم ویدیو شما به این خاطر بالا رفته که بیت ریت رو هنگام خروجی گرفتن بالا قرار دادید.
   - روی ویدیو خروجی هم اگه کلیک راست کنید از بخش Details پنجره Properties می تونید بیت ریت ویدیو خروجیتون رو ببینید چند بوده.

  • میلاد صادقیان (2 سال قبل)

   اکسپورتر خود افترافکت فرمت Mp4 نداره درسته؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   خیر باید از مدیا انکودر استفاده کنید برای Mp4.
   از بین فرمت های خودش بنظرم AVI و Quicktime مناسب هستن.

 • بهزاد یوسفی

  عدم پخش صوت

  7 پاسخ 2 سال قبل
  • بهزاد یوسفی

   سلام در درس پروفایل 1 صوت رو در آخر اضافه میکنم و پلی میشه، صدایی نمیاد و ارور خاصی هم نمیده، چجوری حللش کنم؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   1- مطمئن بشید در پنل تایم لاین، کنار لایه صوتی آیکون اسپیکر فعال هست.
   2- از منو Composition، زیرمنوی Preview گزینه Audio رو فعال کنید.

  • بهزاد یوسفی (2 سال قبل)

   بله اينكار انجام شده ولي متاسفانه باز همين مشكل هست، هم گزينه اسپيكر فعاله، هم از منوي كمپزيشون، audio فعال هست، اصلا پخش نميشه صدا

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   شاید مشکل از فایل هست. سایر فایل های صوتی رو تست کنید.

  • بهزاد یوسفی (2 سال قبل)

   سلام دوباره استاد، من باز پروفایل دو رو هم انجام دادم همون مشکل صوت وجود داره. میتونم فایلو ایمیل کنم ببینید مشکلش چیه؟ ممنون میشم

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   فکر نمیکنم مشکل از خود فایل افتر افکتتون باشه. چون گفتید هم از Preview، صدا رو فعال کردید و هم کنار لایه فایل صوتی آیکون اسپیکر فعال هست.
   چند مورد کلی رو میگم بررسی کنید :

   - بررسی کنید بیرون از نرم افزار افتر افکت صدای خود سیستم درست باشه
   - بررسی کنید بیرون از نرم افزار افتر افکت فایل های صوتی پروژه ها با نرم افزار پلیر پخش میشن یا خیر
   - هدفون یا دستگاه صوتی دیگه ای به سیستمتون وصل نباشه
   - در پنل Preview آیکون اسپیکر آبی باشه
   - فایل های صوتی فقط هنگام پخش پیش نمایش در افتر افکت اجرا میشن. یعنی وقتی که Space رو برای مشاهده پروژه میزنید
   - از پروژتون خروجی ویدیویی بگیرید ببینید در خروجی صدا وجود داره یا خیر
   - از منو Edit، زیرمنو Preferences گزینه Audio Hardware رو بزنید و مطمئن بشید که Output روی درایو صدای درست قرار داره. اگر اشتباه بود تغییر بدید و تنظیمات رو ok بزنید. نرم افزار رو یک بار ببندید و دوباره اجرا کنید

  • بهزاد یوسفی (2 سال قبل)

   سلام همه این موارد رو هم انجام دادم نشد، خروجی گرفتنی صدا میاد! از ورژن میتونه باشه؟ 2014 هست

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   اگه در خروجی صدا وجود داره پس مشکل داخلی از خود نرم افزاره.
   داخل نرم افزار به 3 دلیل می تونه صدا پخش نشه :
   - قطع بودن صدای فایل از خود لایه در تایم لاین
   - قطع بودن صدا از پنل Preview
   - تنظیم نبودن Audio Hardware از Preferences

   روی لایه صدا در تایم لاین هم دکمه L رو بزنید میزان بلندی رو بالاتر ببرید شاید پخش بشه!
   در غیر این صورت مشکل می تونه از خود نرم افزار باشه.

 • عرفان پورفتحی

  مشکل f4

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • عرفان پورفتحی

   سلام
   ببخشید توی فیلم پروفایل اول اونجایی که میخوایین تصویرو بیارید توی دایره یه قسمت داره که گفتید f4 بزنید میاد ولی برای من f4 رو مینم از برنامه خارج میشم راه دیگه ای نداره؟؟؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   اگر روی لپ تاپ کار می کنید گزینه Fn + F4 رو بزنید.
   روش دیگه اینه که پایین پنل تایم لاین روی گزینه Toggle Switches / Modes بزنید.

 • میلاد صادقیان

  ارور

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • میلاد صادقیان

   سلام. خسته نباشید.
   من در حین طراحی و نقطه گذاری Pin ها برای موشن دادن به اعضای بدن یک کاراکتر بودم که مدام ارور after effects warning : an unspecified errors رو دریافت کردم و تنها راه بستن این ارور فورس کلوز کردن برنامه بود.
   علت این خطا چی هست و چطور باید رفعش کرد؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   ممنون همچنین
   از روی خود اررور نمیشه مشکل رو فهمید چون نوشته "خطای نامشخص رخ داد"
   اما این اررور در کل بعضی وقتا در محیط های کار شخصی سازی شده میاد.
   بهتره از منوی Window و بعد Workspace گزینه Reset رو بزنید (یا از محیط های کاری پیشفرض خود افتر افکت استفاده کنید).
   به احتمال زیاد با انجام این کار حل بشه مشکلتون.

 • رایکا فروردین

  افکت های صوتی

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • رایکا فروردین

   با سلام .

   آیا ممکن هست بفرمایید که افکت های صوتی ( مثلا : صدای کلیک موس ، صدای تپش قلب ، صدای برخورد دو جسم فلزی به هم و .... ) رو چه جوری میشه پیدا کرد ؟

   ممنون .

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   برای افکت های صوتی باید عبارت "Sound Effect" یا "SFX" رو جستجو کنید.
   بطور مثال :
   برای صدای کلیک : Click sound effect
   صدای برخورد : Impact sound effect

 • مجید مرزی

  مشکل در scale لایه ها

  4 پاسخ 2 سال قبل
  • مجید مرزی

   سلام خسته نباشد من در بخش متحرک سازی های وکتور درس اولش.. وقتی میخام همه لایه هارو مثل شما بزرگ کنم با scale به مشکل برمیخورم! مثلا همه لایه هارو سلکت میکنم و بزرگ میکنم اما با تناسبی که در scale 100% کنار هم هستند بزرگ نمیشن یجورایی تویه هم میرن
   http://s9.picofile.com/file/8368637834/Untitled_1.jpg

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   تشکر همچنین
   بخاطر اینه که موقع وارد کردن فایل وکتور، گزینه Footage Dimensions رو روی گزینه Layer Size گذاشتید.
   - یا روی گزینه Document Size بزارید.
   - یا توی همین حالت Layer Size تمام لایه هارو در یک کامپوزیشن قرار بدید و کیفریم Scale رو به کامپوزیشن بدید.

  • مجید مرزی (2 سال قبل)

   بله درسته روی گزینه layer size گذاشته بودمم. خیلی ممنون از راهنمایی دقیقتون

  • میلاد صادقیان میلاد صادقیان (2 سال قبل)

   سلام. وقتتون بخیر. ببخشید من وقتی فایل وکتور ai آدمک ها رو دانلود میکنم و در نرم افزار ایلوستریتور لایه ها رو جداسازی و سپس save as میکنم ، بعد از انتقالشون به افترافکت اصلا پنجره کامپوزیشن و انتخاب layer size و... ظاهر نمیشه و مستقیم میره توی برنامه و یک لایه هم بیشتر نیست. علتش چیه؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   وقت شما هم بخیر.
   می تونید از مسیر زیر :
   File > Import > File
   روی فایل وکتور کلیک کنید. قبل از اینکه دکمه Import رو بزنید، پایین پنجره انتخاب فایل همون تنظیمات layer size و... رو می تونید انجام بدید.

 • فایزه پروانه

  طراحی وب سایت

  5 پاسخ 2 سال قبل
  • فایزه پروانه

   سلام خوبید من دیروزم پیام دادم اما جواب ندادین.نمیدونم چرا وقتی فالی صوتی کلیل کردن رو تو طراحی وب سایت اول میفرستم صدا نداره در صورتی که تو همون کار فایل صدا اولی که میزنم صدا داره .
   همه چیزایی که تو سوال جواب های قبلی در این رابطه گفتید هم امتحان کردم اما درست نشد ممنون میشم جواب بدین.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   توی سوال قبلتون این جواب رو ارسال کرده بودم :
   این مشکل پخش نشدن صدا رو فقط برای همین فایل دارید یا کلا برای تمامی فایل های صوتی؟
   لطفا موارد زیر رو بررسی بفرمایید شاید مشکلتون حل بشه:
   1- مطمئن بشید که آیکون بلندگو در پنل تایم لاین کنار لایه صوتی فعال هست.
   2- از منو Composition، زیرمنوی Preview گزینه Audio رو فعال کنید (یا در پنل Preview آیکون بلندگو رو کلیک کنید آبی بشه).
   -----------
   - این فایل (صدای کلیک) بیرون از نرم افزار افتر افکت براتون پخش میشه؟ (با نرم افزار های پلیر)
   - تو افتر افکت هم روی لایه فایل صوتی دکمه L رو بزنید و صدای فایل رو بالاتر ببرید ببینید پخش میشه یا خیر

  • فایزه پروانه (2 سال قبل)

   بله بیرون افتر افکت صدا داره من دکمه L رو میزنم اما نمیدونم چجوری میشه صداش رو زیاد کنم

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   داخل این فایل همون صدای کلیک رو با چند فرمت قرار دادم + تصویر اسکرین شات از قسمت هایی که باید چک کنید (وقتی دکمه L رو روی لایه تو پنل تایم لاین میزنید با زیاد کردن عدد 0.00+ صدای فایل بالاتر میره).
   سایر فرمت هارو از این فایل زیپ تست کنید، شاید مشکل از خود فایل بوده : https://ufile.io/40ls7qxo
   برای دانلود وارد لینک بالا بشید و روی دکمه Free Download بزنید.

  • فایزه پروانه (2 سال قبل)

   ممنونم ازتون اینارو دانلود کردم و درست شد :)

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   خواهش می کنم

 • محمد مهدی شهریای

  موشن گرافیک

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • محمد مهدی شهریای

   سلام و خسته نباشید
   میخواستم بپرسم اگه من بخواهم انیمیشن هایی که روی فیلم ایجاد میکنند رو درست کنم مثلا روی فیلم یه متن با انیمیشن خاص میاد و میره یا مثلا اول بعضی از فیلم ها به لگوشون انیمیت میدن با این آموزش میشه؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   تشکر، همچنین.
   بله، همین نمونه هایی که مثال زدید موشن گرافیک هست و خیلی از افکت های معمول رو در همین آموزش یاد میگیرید.

 • فایزه پروانه

  طراحی وب سایت

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • فایزه پروانه

   سلام خوبید ببخشید من الان دارم اولین وب سایتی که آموزش دادین رو کار میکنم اما فایل صدا برای کلیک کردن رو که میارم تو افتر افکت و همونطوری که گفتید زیر کی فریماش میذارم اصلا صدا نداره نمیدونم دلیلش چی هست اگه میشه راهنمایی کنید ممنونم.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   این مشکل پخش نشدن صدا رو فقط برای همین فایل دارید یا کلا برای تمامی فایل های صوتی؟
   لطفا موارد زیر رو بررسی بفرمایید شاید مشکلتون حل بشه:
   1- مطمئن بشید که آیکون بلندگو در پنل تایم لاین کنار لایه صوتی فعال هست.
   2- از منو Composition، زیرمنوی Preview گزینه Audio رو فعال کنید (یا در پنل Preview آیکون بلندگو رو کلیک کنید آبی بشه).

 • محمد مهدی شهریای

  موشن گرافیک

  2 پاسخ 2 سال قبل
  • محمد مهدی شهریای

   ببخشید میخواستم بدونم با دیدن این اموزش دیگه به اموزش دیگه ای نیاز نداریم برای موشن گرافیک و هر موشن گرافیکی که دیدیم رو میتونیم بسازیم؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   موشن گرافیک تا سطح متوسط رو یاد می گیرید و بسیاری از تیزر هایی که در سایت ها و تبلیغات تلوزیونی مشاهده می کنید رو می تونید با همین دوره انجام بدید.
   این دوره بصورت پروژه محور از موضوعاتی هست که سفارش کار براشون زیاده.
   بزودی دوره موشن گرافیک سطح حرفه ای رو هم آماده می کنیم که اونجا پروژه های سه بعدی رو هم آموزش میدیم.
   پیشنهاد می کنم در کنار این دوره، سطح متوسط افتر افکت رو داخل سایتمون مشاهده کنید تا خیلی از مواردی که در این دوره کار میشه رو استاندارد تر یاد بگیرید.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   تقریبا میشه گفت 70 درصد موشن گرافیک رو با همین دوره میتونید یاد بگیرید.

 • سینا یکه باش

  ترانزیشن

  2 پاسخ 2 سال قبل
  • سینا یکه باش

   سلام خسته نباشید میخاستم ببنیم افکت های ترانزیشن رو تو این دوره یاد می گیریم یا نه؟؟ بعد اگه میشه نحوه استفاده از ترانزیشن رو در یک دوره دیگه بیارید. ممنون

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   ممنون همچنین.
   ترنزیشن های افتر افکت معمولا بصورت دستی با همین Property هایی که کیفریم میدیم و افکت هایی که در پنل Effects موجوده طراحی میشن.
   با پایان این دوره مهارت این رو بدست میارید که ترنزیشن های ساده ای رو درست کنید یا اگر جایی مشاهده کردید، نحوه ساختش رو تشخیص بدید.
   ولی پیشنهاد بسیار خوبی رو دادین و حتما در یک دوره بصورت جدا آموزش انواع ترنزیشن رو آماده می کنم.

  • سینا یکه باش (2 سال قبل)

   مرسی ممنون

 • حمزه احمدوند

  فایل زیپ

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • حمزه احمدوند

   سلام فایل زیپ رو من پیدا نمکنم

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   همین صفحه سمت چپ یک دکمه آبی رنگ وجود داره برای دانلود فایل ها.
   وقتی وارد حساب کاربریتون شده باشید می تونید ببینید.

 • احسان نسابه

  تمرین

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • احسان نسابه

   سلام.قرار شد که در پایان دوره یه تمرین بدین.درسته؟؟؟کدوم قسمت هست؟؟؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   این دوره (موشن گرافیک) پروژه محور هست و تمامی پروژه ها به عنوان تمرین قرار گرفته.

 • پدرام باقرزاده

  صدای افتر افکت

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • پدرام باقرزاده

   سلام زمانی که من یه فایل صوتی رو به افتر افکت وارد می کنم اجرا می کنه ولی بی صدا . من می خواستم بدونم از کجا می تونیم صدا رو تو افتر افکت فعال و غیر فعال کنم لازم به ذکره که من از صدا دار بودن سیستم و فایل صوتی اطمینان دارم

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   1- مطمئن بشید که آیکون بلندگو در پنل تایم لاین کنار لایه صوتی فعال هست.
   2- از منو Composition، زیرمنوی Preview گزینه Audio رو فعال کنید (یا در پنل Preview آیکون بلندگو رو کلیک کنید آبی بشه).

 • فایزه پروانه

  مشکل جابجایی لایه ها و سلکت

  5 پاسخ 2 سال قبل
  • فایزه پروانه

   سلام خوبید ببخشید من تو بحش وکتورا وقتی لایه هارو وارد افتر افکت میکنم هر لایه به اندازه ی کل صفحه سلکت شده و خیلی جابجایی و تنظیم انکرپوینتش سخته اما تو فیلم آموزشی دور شکل اصلی فقط سلکت شده ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   موقع وارد کردن فایل وکتور، در پنجره ای که باز میشه، گزینه Footage Dimensions رو روی Layer Size بزارید.

  • فایزه پروانه (2 سال قبل)

   باشه ممنونم الان درست شد فقط اینطوری باید هر لایه رو تک به تک باز کنم دیگه راهی نیست که با هم باز بشن؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   خواهش می کنم
   نیازی به تک به تک باز کردن نیست. داخل ایلوستریتور لایه های طرح رو مثل آموزش جدا کنید.
   وقتی وارد افتر افکت کنید و گزینه Import Kind رو روی Composition / گزینه Footage Dimensions روی Layer Size بزارید، تمام لایه های اون فایل وکتور رو در یک کاپوزیشن بصورت جدا براتون قرار میده.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   دو بار روی کامپوزیشنی که از فایل وکتور براتون میسازه کلیک کنید تا واردش بشه.
   وارد که شدین در پنل تایم لاین لایه هارو بصورت جدا می تونید ببینید.

  • فایزه پروانه (2 سال قبل)

   باشه متوجه شدم .
   خیلی خیلی ممنونم .

 • رایکا فروردین

  دوربین

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • رایکا فروردین

   سلام استاد .

   چطور میشه دوربین به داخل یک موضوع زوم بشه و بعد از توی اون چیزی پخش بشه .

   مثل اول هر فیلم 100 ترفند افتر افکت که دوربین در یکی از صفر ها زوم میشه و بعد از توی اون فیلم آموزش پخش میشه .

   ممنون .

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   هر دوربین رو با فلش x-y-z توی فضای سه بعدی می تونید حرکت بدید.
   به موقعیت دوربین هم میشه کی فریم داد.
   برای ویدیو 100 ترفند هم با کی فریم دادن موقعیت دوربین و تغییر مکانش، اون رو به داخل عدد صفر بردم.
   برای نمایش ویدیو داخل عدد یا شکل هم از ماسک استفاده کنید.

 • فایزه پروانه

  اسپید گراف

  4 پاسخ 2 سال قبل
  • فایزه پروانه

   سلام
   ببخشید من تو اون قسمت اسپید گرف مشکل دارم یعنی هر بار میخوام تنظیمش کنم دو تا خط رو هم هست که یکیش رو میشه تنظیم کردو یکی دیگه خود به خود حرکت میکنه عکسشم میتونم بفرستم براتون ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   وقتی در یک لایه برای چند Property (بطور مثال Position، Rotation، Scale و...) کی فریم ساختید و به بخش Speed Graph میرید، خط سرعت هر یک از این Property ها برای شما نمایش داده میشه.
   برای تنظیم Handle ها ممکنه با انتخاب نقاط در Speed Graph، نقاط چند Property رو همزمان انتخاب کرده باشید و به همین خاطر هنگام تغییر یک خط، خط سرعت گزینه های دیگه هم براتون جابجا بشه.

  • فایزه پروانه (2 سال قبل)

   خب تو آموزش اینطوری بوده که باید 4 تا لایه با هم تغییر شکل بدن که منم اون 4 تا رو با هم میگیرم اما وقتی میخوام سرعت تغییر بدم یکی یکی تغییر میکنه. تو ویدئو شما همه با هم تغییر میکنن. حالا من دستی تغییر دادم درست شد اما باز اگه راهی هست بهم بگید ممنونم.

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   بله میشه همزمان تغییر داد.
   - مطمئن بشید که برای تمام کی فریم ها کلید F9 رو زدید و کی فریم ها یک شکل هستند.
   - تمام کی فریم ها رو درگ و انتخاب کنید و بعد به پنل Speed Graph برید.
   - در پنل Speed Graph هم مجددا تمام نقاط رو درگ کنید تا انتخاب بشن.
   - وقتی همرو به این صورت انتخاب کنید، امکان تنظیم یکجا وجود داره.
   بهتره موقعیت کیفریم ها هم هنگام تنظیم یکجا (روی هم) باشن.

  • فایزه پروانه (2 سال قبل)

   باشه متوجه اشتباهم شدم ممنون از پاسخگوییتون.

 • امیرحسین احمدی

  مدرک

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • امیرحسین احمدی

   سلام خوبین خسته نباشید
   پس از پایان این دوره ها چگونه میتوانیم مدرک یا گواهی نامه ای بگیریم یا اصلا همچین بخشی دارید ؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   تشکر همچنین
   چنین بخشی رو برای آینده در نظر داریم و احتمالا اضافه خواهد شد.

 • بهنام جعفری

  طراحی پروفایل شماره یک

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • بهنام جعفری

   سلام وقت بخیر، توی این آموزش اون جایی که میخواییم سرعت کی فریم مون رو تنظیم کنیم چرا بعد از انتخاب کی فرم ها باید کلید F9 رو بزنیم ؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   وقت شما هم بخیر
   بدون زدن این دکمه هم می تونید به بخش Speed Graph برید و تغییرات سرعت رو انجام بدید.
   کلید F9 برای تبدیل سرعت به حالت Easy Ease هست.
   توی این حالت کی فریم ها در بخش Speed Graph در موقعیتی قرار می گیرن که تنظیمشون برای ما راحت تر و سریع تر میشه.

 • رایکا فروردین

  پچ کردن در Audio Spectrum

  3 پاسخ 2 سال قبل
  • رایکا فروردین

   سلام استاد چه جوری میشه افکت Audio Spectrum به یک عکس یا یک شکل پچ کرد ؟

   یعنی یک Audio Spectrum به دور یک عکس یا یک شکل ایجاد بشه یا اگر خود اون عکس یا شکل به موزیک عکس العمل نشون بده که عالیه .

   ممنون .

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   آخر فصل Audio Spectrum نحوه نمایشش روی مسیر رو توضیح دادم.
   می تونید با ابزار Pen دور تصویر/شکل یک مسیر ایجاد کنید و از طریق همون آموزش Spectrum رو متصل کنید به مسیرتون.
   برای اینکه خود تصویر یا شکل با صدا تغییر کنه باید از قابلیت تبدیل صدا به کی فریم استفاده کنید که در آینده آموزش های این مورد رو هم در سایت قرار خواهم داد.

  • رایکا فروردین (2 سال قبل)

   ممنون از راهنمایی تون .
   آیا راهی که بشه به آسونی دور یک تصویر رو با pen خط بکشم هست ؟
   چون تصویری که من دارم یکمی پیچیدست و خط کشیدن دورش یکمی سخته .

   بازهم ممنون .

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   خواهش می کنم.
   اگر تصویرتون ساده باشه از ابزار های Shape هم می تونید استفاده کنید.
   اگر پیچیدس باید از همون ابزار Pen استفاده کنید. برای آسون تر شدن کار بهتره روی صفحه زوم کنید.
   یک روش دیگه هم استفاده از امکان Auto Trace هست و خوب یا بد بودن خروجی این روش به رنگ بندی تصویر و تنظیماتی که براش مشخص می کنید برمیگرده.
   (Auto Trace در دوره 100 ترفند افتر افکت آموزش داده شده)

 • امید مسعود

  آهنگ

  3 پاسخ 2 سال قبل
  • امید مسعود

   سلام استاد آهنگی که تو ویدیو (۳۰ ثانیه موشن گرافیک با آهنگ) منبع اینجور آهنگا کجاست؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   سایت های Youtube و Soundcloud آهنگ های رایگان به این شکل زیاد هست.

  • رایکا فروردین رایکا فروردین (2 سال قبل)

   سلام استاد .

   آیا میشه بفرمایید که دقیقا باید چه کلمه ای رو سرچ کنیم تا این نوع از موسیقی ها رو بتونیم پیدا کنیم ؟

   چون من وارد سایت Soundcloud شدم اما از این نوع موسیقی پیدا نکردم .

   ممنون .

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   موسیقی زمینه گفته میشه. باید Background Music جستجو کنید.

 • سعید

  فایل های آماده پروژه

  1 پاسخ 2 سال قبل
  • سعید

   سلام استاد اگه امکان داره فایل های آماده پروژه رو هم به غیر از آیکن ها و تصاویر بفرستید . ممنون

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   فایل های مورد نیاز برای طراحی هر یک از آموزش ها قرار داده شده. فایل اصلی قرار نگرفته تا کاربران مرحله به مرحله هر یک از آموزش ها را انجام دهند.

 • علیرضا

  استفاده دو کاربره

  8 پاسخ 2 سال قبل
  • علیرضا

   سلام استاد امکانش هست از این دوره ها دو نفر هستیم استفاده کنیم مانعی نداره؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   با سلام و عرض احترام
   اگر خواهر یا برادتون هستند مشکلی نداره. اما دوستان و آشنایان باید مجزا خریداری کنند.

  • علیرضا (2 سال قبل)

   پسر خالمه و خیلی باهم دوست و مثل یه بردار هستیم بدلیل اینکه دانشجو هست و فعلا پول نداره اگه مشکلی نداره بهش بدم به هیچ کس دیگه نمیدم

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   مشکلی نداره دوست عزیز. باهم مشاهده کنید.

  • علیرضا (2 سال قبل)

   استاد موسوی یه سوال من اشنای قبلی با افتراکت دارم و میخواستم در زمینه موشن گرافیک فیلنسر بشم ایا با این دوره اموزشی که خریداری کردم امکان پذیر هست؟
   لطفا برای حرفه ای شدن در این زمینه راهنماییم کنید
   باتشکر

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   لطفا هر موقع سوال جدید خواستید مطرح کنید، در همین بخش بصورت جدا ایجاد کنید و عنوان مرتبط بنویسید.

   در رابطه با سوالتون هم بله شما می تونید بسیاری از سفارشات موجود برای موشن گرافیک رو با یادگیری همین دوره انجام بدید. پروژه های آموزش داده شده الهام گرفته از سفارشات واقعی می باشند.
   بزودی دوره های مرتبط هم منتشر خواهد شد که در پیشرفت بیشترون کمک خواهند کرد.

  • علیرضا (2 سال قبل)

   خیلی ممنون منتظر دوره پیشرفته هستم

  • حداد بهرامی حداد بهرامی (2 سال قبل)

   سلام من از c4استفاده می کنم اما چیزی به نام pre composition ندارد چه کار کنم.؟

  • مهران موسوی مهران موسوی (2 سال قبل)

   سلام
   لطفا برای سوال های خود موضوع جدا با عنوان مرتبط ایجاد کنید.
   در نسخه های قدیمی از منوی Layer می تونید گزینه Pre Compose رو ببینید.