تخفیف ویژه دوره های یوکسیم از عید قربان تا غدیر

دوره های آموزشی

دوره آموزشی آنلاین

در این صفحه می توانید لیست تمام دوره های آموزشی یوکسیم را مشاهده بفرمایید. دوره های یوکسیم توسط مهران و احسان موسوی تولید و منتشر می شوند. این دوره ها بصورت ویدیویی و آنلاین بوده که همگی با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار دارند و می توانید با یک حساب کاربری یوکسیم در هر یک ثبت نام کنید.

دوره طراحی گرافیک

در یوکسیم آموزش های بسیاری را می توانید پیدا کنید. یکی از زمینه هایی برای آن دوره منتشر می شود، طراحی گرافیک است. طراحی گرافیک می تواند در نرم افزار های بسیاری انجام گیرد که محبوب ترین های این نرم افزار ها را ما به شما آموزش می دهیم. فتوشاپ، ایلوستریتور، افتر افکت و... از جمله نرم افزار های محبوب برای طراحی گرافیک است.

دوره طراحی سایت

ما دوره های مربوط به طراحی سایت نیز قرار می دهیم. دوره هایی برای طراحی گرافیک سایت و کدنویسی آن که می تواند شامل زبان هایی مثل HTML، CSS، JavaScript، PHP و... باشد. برخی از دوره ها بصورت آموزش قدم به قدم، برخی بصورت پروژه ای و برخی ترکیبی از هر دو هستند.

درخواست دوره آموزشی

بسیاری از دوره هایی که در یوکسیم تولید می شود به درخواست کاربران است. شما عزیزان می توانید پس از ثبت نام در سایت، دوره درخواستی خود را به پشتیبانی سایت اطلاع دهید. درخواست شما در سیستم ثبت می شود تا مورد بررسی قرار گیرد.